28
maart
Activiteitenkalender
Er valt altijd wel iets te beleven in onze school. Hieronder vind je een overzicht van de activiteiten.
28
maart
Kennismakingsmoment nieuwe kleuters
15.30 uur
29
maart
Goede vrijdag
31
maart
Pasen
1
april
Begin van de paasvakantie
1
april
Paasmaandag
14
april
Einde van de paasvakantie
15
april
Dode hoek 5° en 6° leerjaar
13.30 uur
16
april
Studiereis 3° en 4° leerjaar
Planetarium
16
april
Ouderraad
20.30 uur
18
april
Introductie Bib 4°leerjaar
10.30 uur
Palethe
18
april
Infoavond Bosklassen
20.00 uur
19
april
Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar
22
april
Theater Rikki- en Vlinderklas
‘Horen, zien en voelen’ Mevrouw de Poes
Palethe 13.30 uur
22
april
Studiereis 5° en 6° leerjaar
Plankendael
23
april
Kernteam
15.45 uur
25
april
Leerlingenraad
12.00 uur
26
april
Lenterapport
30
april
Schoolreis kleuters
Circus Bruul
1
mei
Feest van de arbeid
2
mei
Voorstelling SMART 4° leerjaar
13.30 uur
2
mei
Kennismakingsmoment nieuwe kleuters
15.30 uur
3
mei
Sportdag Lager
6
mei
Vlaamse toetsen 4° leerjaar
7
mei
Personeelsvergadering
15.45 uur
7
mei
Sportdag Kleuters
8
mei
Bezoek Bib 3° leerjaar A
9.15 uur
Neerpelt
8
mei
Bezoek Bib 3° leerjaar B
10.30 uur
Neerpelt
9
mei
O. H. Hemelvaart
10
mei
Brugdag (Hemelvaart)
13
mei
Autoluwe schoolweek
15
mei
Vlaamse toetsen 4° leerjaar
15
mei
Speelstraat
17
mei
Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar
19
mei
Pinksteren
20
mei
Pinkstermaandag
21
mei
Kernteam
21
mei
Bosklassen 6° leerjaar
22
mei
Bosklassen 6° leerjaar
23
mei
Bosklassen 6° leerjaar
24
mei
Bosklassen 6° leerjaar
31
mei
Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar
31
mei
Fietsexamen 6° leerjaar
3
juni
Lokale vrije dag
4
juni
IDP 6°leerjaar
4
juni
Personeelsvergadering
15.15 uur
4
juni
Theater Jules – en Berenklas
‘Mos’ Sprookjes en zo
Palethe 10.30 uur
5
juni
IDP 6°leerjaar
7
juni
Generale repetitie schoolfeest
09.30 uur
8
juni
Schoolfeest
16.00 uur
11
juni
Zwemmen Aapjes- en Kikkerklas
13.30 uur tot 14.30 uur
14
juni
Zwemmen 6° leerjaar
17
juni
Kronkeldiedoe 1° en 2° leerjaar
13.00 uur
Dommelhof
18
juni
Hoofd in de wolken 1°, 2° en 3° leerjaar
Palethe 9.15 uur
voorstelling kunstacademie
20
juni
Schoolreis 1° en 2° leerjaar
Beverland
21
juni
Schoolreis 3° en 4° leerjaar
Toverland
21
juni
Schoolreis 5° en 6° leerjaar
Bobbejaanland
21
juni
Uitreiking kleuterdiploma
14.00 uur
24
juni
Feestweek
25
juni
BinnenBijBoerendag
Klaverhof Agten
25
juni
Afscheidsreceptie 6° leerjaar
19.30 uur
27
juni
Kinjer OLS
28
juni
Zomerrapport
1
juli
Begin van de zomervakantie
23
augustus
Kernteam
9.00 uur
26
augustus
Startvergadering
9.00 uur tot 16.00
16
september
Dode hoekles 4°, 5° en 6° leerjaar
4
oktober
Pedagogische studiedag
22
november
Helibelquiz
23
januari
Overkoepelende personeelsvergadering
19.00 uur