Activiteitenkalender

Er valt altijd wel iets te beleven in onze school. Hieronder vind je een overzicht van de activiteiten.

17
januari

Maandopener

8.45 uur

18
januari

Kernteam

15.45 uur

24
januari

Directievergadering

13.30 uur

28
januari

Winterrapport

4
februari

Pedagogische studiedag

9.00 uur

8
februari

Bezoek Bib 5° leerjaar

13.30 uur tot 14.30 uur

9
februari

Moev Basketbal

13.30 uur

5° en 6° leerjaar

14
februari

Directievergadering

13.30 uur

18
februari

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

21
februari

Overkoepelende personeelsvergadering

19.00 uur

22
februari

Kernteam

15.45 uur

22
februari

Theater Rikki-, Vlinder-, Aapjes- en Kikkerklas

13.30 uur

25
februari

Introductie Bib 6°leerjaar

10.30 uur

28
februari

Begin van de krokusvakantie

2
maart

Leesjury 2°leerjaar

6
maart

Einde van de krokusvakantie

7
maart

Directievergadering

13.30 uur

8
maart

American Games 5° en 6° leerjaar

Achel

8
maart

Personeelsvergadering

15.45 uur

8
maart

Leeruitstap ziekenhuis Aapjesklas

10
maart

Bezoek Bib 1° leerjaar A

9.00 uur tot 10.15 uur

10
maart

Bezoek Bib 1° leerjaar B

10.30 tot 11.45 uur

11
maart

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

14
maart

Maandopener

8.45 uur

15
maart

Leeruitstap ziekenhuis Kikkerklas

16
maart

Driedaags congres directeurs

17
maart

Driedaags congres directeurs

18
maart

MEGA 6° leerjaar

Voormiddag

18
maart

Driedaags congres directeurs

22
maart

Introductie Bib 4°leerjaar A

9.00 uur

22
maart

Introductie Bib 4°leerjaar B

10.30 uur

25
maart

Carnavalsstoet

26
maart

Carnaval

27
maart

Begin Zomeruur

28
maart

Directievergadering

13.30 uur

28
maart

Filmweek

Van 28 maart tot 1 april

29
maart

Kernteam

15.45 uur

30
maart

Moev Spelinstuif

13.30 uur

1° en 2° leerjaar

4
april

Begin van de paasvakantie

17
april

Pasen

18
april

Einde van de paasvakantie

18
april

LEGO education

Tot 29 april

19
april

Meester op de fiets

21
april

Sportdag Kleuters

21
april

Secretaressedag

22
april

Sportdag Lager

22
april

Lenterapport

25
april

Directievergadering


13.30 uur

26
april

Bezoek Bib 4° leerjaar

9.15 uur tot 10.15 uur

10.30 uur tot 11.30 uur

26
april

IDP test 4°leerjaar

Voormiddag

3
mei

Personeelsvergadering

4
mei

Moev Danshappening

13.30 uur

1° t.e.m. 6° leerjaar

5
mei

Schoolreis kleuters

6
mei

Lokale vrije dag

8
mei

Moederdag

9
mei

Klasdoorbrekende activiteit

9
mei

Maandopener

8.45 uur

11
mei

Good Planet ( 1° en 2° leerjaar)

12
mei

IDP test 6°leerjaar

Voormiddag

16
mei

Directievergadering

13.30 uur

20
mei

Bezoek Bib 3° leerjaar

13.30 uur tot 14.30 uur

20
mei

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

21
mei

Eerste communie

10.00 uur

24
mei

Kronkeldiedoe 1° en 2° leerjaar

13.00 uur

Sporthal Dommelhof

24
mei

Kernteam

15.45 uur

24
mei

IDP 4°leerjaar

Voormiddag

25
mei

IDP 4° leerjaar

Voormiddag

26
mei

O. H. Hemelvaart

27
mei

Brugdag (Hemelvaart)

2
juni

Theater Jules-, Muizen- en Berenklas

CC Palethe

13.30 uur

3
juni

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

5
juni

Pinksteren

6
juni

Pinkstermaandag

7
juni

IDP 6°leerjaar

7
juni

Personeelsvergadering

8
juni

IDP 6°leerjaar

9
juni

Bezoek Bib 6° leerjaar

13.30 uur

9
juni

Directievergadering

13.30 uur

11
juni

Schoolfeest

16.00 uur

12
juni

Vaderdag

17
juni

Schoolreis 5° en 6° leerjaar

17
juni

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

20
juni

Maandopener

8.45 uur

21
juni

Bosklassen 6° leerjaar

22
juni

Bosklassen 6° leerjaar

23
juni

Bosklassen 6° leerjaar

23
juni

Schoolreis 1° en 2° leerjaar

24
juni

Bosklassen 6° leerjaar

24
juni

Schoolreis 3° en 4° leerjaar

28
juni

Afscheidsreceptie 6° leerjaar

19.30 uur

30
juni

Zomerrapport

1
juli

Begin van de zomervakantie

11
juli

Feest van de Vlaamse Gemeenschap

26
augustus

Startvergadering

9.00 uur tot 16.00

31
augustus

Einde van de zomervakantie

20
september

Directievergadering

13.30 uur

18
november

Helibelquiz