Activiteitenkalender

Er valt altijd wel iets te beleven in onze school. Hieronder vind je een overzicht van de activiteiten.

4
oktober

Personeelsvergadering

15.45 uur

7
oktober

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

10
oktober

Lichtpunt 1: Goede manieren zijn cool

11
oktober

Sportkompas 3° leerjaar

Namiddag

11
oktober

Voorstelling Wetenchap en techniek

11
oktober

Theater 4° leerjaar

Technopolis “Op wereldreis”

13.30 uur Palethe

13
oktober

COV dag

13
oktober

Leerlingenraad

12.00 uur

18
oktober

Kernteam

15.45 uur

19
oktober

Moev Hockeyinstuif

13.00 uur

Damsheide

21
oktober

Bezoek Bib Berenklas en Julesklas

9.15 uur

21
oktober

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

24
oktober

Theater Rikki-, Vlinder-, Aapjes- en Kikkerklas

K.A.K. “Snow”

13.30 uur Palethe

30
oktober

Begin winteruur

31
oktober

Begin van de herfstvakantie

31
oktober

Halloween

1
november

Allerheiligen

2
november

Allerzielen

6
november

Einde van de herfstvakantie

8
november

Personeelsvergadering

15.45 uur

11
november

Wapenstilstand

14
november

Lichtpunt 2

16
november

Moev Smash Volley

De Bemvoort

3° en 4° leerjaar

17
november

MST 1B

9.00 uur

18
november

Netbal 6° leerjaar

13.30 uur

18
november

Helibelquiz

21
november

Alles met de bal 3° en 4° leerjaar

Sporthal Dommelhof

22
november

Kernteam

15.45 uur

25
november

Netbal 5° leerjaar

13.30 uur

25
november

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

2
december

Sinterklaasfeest

13.30uur

Parochiezaal

5
december

Lokale vrije dag

6
december

Sinterklaas

6
december

Pedagogische studiedag

9.00 uur

7
december

Moev Krachtbal

13.30 uur Sporthal Overpelt

4°, 5° en 6° leerjaar

9
december

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

13
december

Personeelsvergadering

15.45 uur

13
december

Theater Julesklas en Berenklas

Het Wolk “Vuil”

10.30 uur Palethe

20
december

MST 4A en 4B

9.00 uur

23
december

Kerstmusical en Teut’n borrel

18.00 uur

19.30 uur

25
december

Kerstmis

26
december

Begin van de kerstvakantie

1
januari

Nieuwjaar

6
januari

Driekoningen

8
januari

Einde van de kerstvakantie

12
januari

MST 1A

9.00 uur

13
januari

Bezoek Bib 2° leerjaar A

13.30 uur

16
januari

Lichtpunt 3

17
januari

Kernteam

15.45 uur

17
januari

Trefbal 4° leerjaar

13.30 uur

17
januari

Theater 3° leerjaar

LEUE “Quinnie & Quin

13.30 uur Palethe

18
januari

Moev Handbal

13.30 uur

5° en 6° leerjaar

19
januari

Leerlingenraad

12.00 uur

20
januari

Rollebolle Aapjesklas en kikkerklas

13.00 uur

20
januari

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

20
januari

Bezoek Bib 2° leerjaar B

van 13.30 uur

23
januari

Overkoepelende personeelsvergadering

19.00 uur

24
januari

Trefbal 3°leerjaar

13.30 uur

3
februari

Pedagogische studiedag

6
februari

COV dag

7
februari

Personeelsvergadering

15.45 uur

8
februari

Schoolraad

20.00 uur Lille

14
februari

Valentijn

14
februari

Bezoek Bib 5° leerjaar

9.15 uur

16
februari

Vaccinatie 5°leerjaar

17
februari

Carnavalsstoet

17
februari

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

18
februari

Carnaval

20
februari

Begin van de krokusvakantie

26
februari

Einde van de krokusvakantie

28
februari

Kernteam

15.45 uur

6
maart

American Games 5° en 6° leerjaar

Achel

6
maart

LEGO education

Tot 17 maart

6
maart

Filmweek

Van 28 maart tot 1 april

6
maart

Lichtpunt 4

7
maart

Personeelsvergadering

15.45 uur

8
maart

Moev Basketbal

13.30 uur

5° en 6° leerjaar

10
maart

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

13
maart

Theater 5° leerjaar

Speelman “Nautilius”

13.30 uur Palethe

15
maart

Driedaags congres directeurs

16
maart

Bezoek Bib 1° leerjaar A

9.15 uur

16
maart

Bezoek Bib 1° leerjaar B

10.30

16
maart

Driedaags congres directeurs

17
maart

Driedaags congres directeurs

21
maart

Kernteam

15.45 uur

21
maart

Theater 1° leerjaar

Goochelaar Jahon “Verbaasd”

13.30 uur Palethe

24
maart

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

26
maart

Begin Zomeruur

28
maart

MST 6° leerjaar

8.45 uur

3
april

Begin van de paasvakantie

9
april

Pasen

10
april

Paasmaandag

16
april

Einde van de paasvakantie

18
april

Bezoek Bib 4° leerjaar

9.15 uur

 

20
april

Sportdag Kleuters

21
april

Sportdag Lager

24
april

Lichtpunt 5

27
april

Leerlingenraad

12.00 uur

28
april

Schoolreis kleuters

1
mei

Dag van de Arbeid

2
mei

Personeelsvergadering

15.45 uur

3
mei

Moev Danshappening

13.30 uur

1° t.e.m. 6° leerjaar

5
mei

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

13
mei

Eerste communie

10.00 uur

14
mei

Moederdag

16
mei

Theater 2° leerjaar

dOFT “Dummies”

10.30 uur Palethe

18
mei

O. H. Hemelvaart

19
mei

Brugdag (Hemelvaart)

23
mei

Bezoek Bib 3° leerjaar

9.15 uur

23
mei

Kernteam

15.45 uur

28
mei

Pinksteren

28
mei

Vormsel

9.00 uur

29
mei

Pinkstermaandag

30
mei

Lichtpunt 6

2
juni

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

6
juni

Personeelsvergadering

15.15 uur

6
juni

Theater Julesklas en Berenklas

4-Hoog “Kladderadatsch

10.30 uur Palethe

10
juni

Schoolfeest

16.00 uur

11
juni

Vaderdag

14
juni

Schoolraad

20.00 uur Herent

15
juni

Schoolreis 5° en 6° leerjaar

15
juni

Schoolreis 1° en 2° leerjaar

16
juni

Lokale vrije dag

19
juni

Kronkeldiedoe 1° en 2° leerjaar

9.00 uur

Achel

 

23
juni

Schoolreis 3° en 4° leerjaar

23
juni

Uitreiking kleuterdiploma

14.45 uur

27
juni

Afscheidsreceptie 6° leerjaar

19.30 uur

1
juli

Begin van de zomervakantie

13
oktober

Herfstwandeling Kleuters