Activiteitenkalender

Er valt altijd wel iets te beleven in onze school. Hieronder vind je een overzicht van de activiteiten.

27
augustus

Startvergadering

9.00 uur tot 16.00

2
september

Welkomavond Berenklas en Julesklas

20.00 uur

3
september

Welkomavond 5° leerjaar

20.00 uur

4
september

Welkomavond Aapjesklas

20.00 uur

4
september

Welkomavond Kikkerklas

20.00 uur

4
september

Welkomavond 2° leerjaar

20.00 uur

5
september

Welkomavond 1ste leerjaar

20.00 uur

5
september

Welkomavond 4° leerjaar

20.00 uur

5
september

Directievergadering

Centrum 13.30 uur

9
september

Welkomavond 6° leerjaar

20.00 uur

10
september

Welkomavond Vlinderklas

10
september

Startviering

11.00 uur

11
september

Schoolraad

20.00 uur Herent

13
september

Startactiviteit Jaarthema

13
september

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

17
september

Kernteam

15.45 uur

17
september

Welkomavond Rikkiklas

20.00 uur

26
september

Bezoek Bib Rikkiklas en Vlinderklas

9.15 uur tot 10.15 uur

9.45 uur tot 10.45 uur

26
september

Veldloop

13.30 uur

Lille

27
september

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

1
oktober

Personeelsvergadering

15.45 uur

5
oktober

Dag van de Leraar

9
oktober

Pedagogische studiedag

10
oktober

Sport voor specials 4°leerjaar

Dommelhof

9.30 uur tot 15.30 uur

11
oktober

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

15
oktober

Kernteam

15.45 uur

15
oktober

Bezoek Bib Berenklas en Julesklas

10.30 uur tot 11.30 uur

21
oktober

Projectweek

24
oktober

Grootouderfeest

13.30 uur

25
oktober

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

27
oktober

Begin winteruur

28
oktober

Begin van de herfstvakantie

31
oktober

Halloween

1
november

Allerheiligen

2
november

Allerzielen

3
november

Einde van de herfstvakantie

5
november

Personeelsvergadering

15.45 uur

8
november

Helibelquiz

11
november

Wapenstilstand

15
november

Netbal 6° leerjaar

13.30 uur

15
november

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

19
november

Kernteam

15.45 uur

22
november

Netbal 5° leerjaar

13.30 uur

29
november

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

3
december

Personeelsvergadering

15.45 uur

5
december

Sinterklaasfeest

13.30uur

Parochiezaal

6
december

Sinterklaas

6
december

Lokale vrije dag

13
december

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

20
december

Kerstmusical en Teut’n borrel

23
december

Begin van de kerstvakantie

25
december

Kerstmis

1
januari

Nieuwjaar

5
januari

Einde van de kerstvakantie

8
januari

Theater Julesklas, berenklas en rikkiklas

Palethe

‘Click’ sprookjes en zo

9
januari

Bezoek Bib 2° leerjaar

9.15 uur tot 10.15 uur

10.30 uur tot 11.20 uur

10
januari

Zwemmen 2°,3°,4° en 6° leerjaar

14
januari

Trefbal 4° leerjaar

13.30 uur

21
januari

Kernteam

15.45 uur

21
januari

Trefbal 3°leerjaar

13.30 uur

23
januari

Overkoepelende personeelsvergadering

19.00 uur

24
januari

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

4
februari

Theater 5° en 6° leerjaar

Palethe

‘Raspoetin’ Tieret

4
februari

Personeelsvergadering

15.45 uur

7
februari

Theater ‘Het heksenvirus’ Aapjesklas en Kikkerklas

7
februari

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

11
februari

Bezoek Bib 5° leerjaar

10.00 uur tot 10.45 uur

11
februari

Afhalen gemeente vuilzakken

15.30 uur

12
februari

Schoolraad

20.00 uur Lille

14
februari

Valentijn

17
februari

Filmweek

18
februari

Kernteam

15.45 uur

21
februari

Carnavalsstoet

21
februari

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

22
februari

Carnaval

24
februari

Begin van de krokusvakantie

1
maart

Einde van de krokusvakantie

3
maart

Personeelsvergadering

15.45 uur

9
maart

Projectweek

12
maart

Bezoek Bib 1° leerjaar A

9.15 uur tot 10.30 uur

13
maart

Bezoek Bib 1° leerjaar B

9.15 tot 10.30 uur

13
maart

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

17
maart

Kernteam

15.45 uur

18
maart

Pedagogische studiedag

26
maart

Theater 3° en 4° leerjaar

Dommelhof

‘3 sterke vrouwen’ Walpurgis

27
maart

Bezoek natuurhulpcentrum

Voormiddag

29
maart

Begin Zomeruur

5
april

Palmzondag

6
april

Begin van de paasvakantie

6
april

Bezoek Bib 4° leerjaar

10.30 uur tot 11.30 uur

9
april

Witte donderdag

12
april

Pasen

13
april

Paasmaandag

16
april

Secretaressedag

19
april

Einde van de paasvakantie

21
april

Kernteam

15.45 uur

23
april

Sportdag Kleuters

24
april

Sportdag Lager

24
april

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

1
mei

Dag van de Arbeid

5
mei

Infoavond Bosklassen

20.00 uur

5
mei

Theater Julesklas en Berenklas

5
mei

Personeelsvergadering

15.45 uur

8
mei

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

10
mei

Moederdag

14
mei

Bezoek Bib 3° leerjaar

9.15 uur tot 10.15 uur

17
mei

Eerste communie

19
mei

Kernteam

15.45 uur

21
mei

O. H. Hemelvaart

22
mei

Brugdag (Hemelvaart)

24
mei

Suikerfeest

31
mei

Vormsel

2
juni

Bosklassen 6° leerjaar

3
juni

Bosklassen 6° leerjaar

4
juni

Bosklassen 6° leerjaar

5
juni

Bosklassen 6° leerjaar

5
juni

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

8
juni

Theater Rikkiklas en Vlinderklas

Palethe

‘Stip’ 4-hoog

9
juni

Bezoek Bib 6° leerjaar

9.15 uur tot 10.15 uur

9
juni

Personeelsvergadering

15.15 uur

14
juni

Vaderdag

17
juni

Schoolraad

20.00 u Herent

19
juni

Zwemmen 2°,3°,4° en 5° leerjaar

20
juni

Dag van de schoonmaak

1
juli

Begin van de zomervakantie

15
augustus

O.L.V. Hemelvaart

31
augustus

Einde van de zomervakantie

5
december

Internationale Dag Vrijwilligerswerk